Rychlá poptávka na vodoměry a měřiče tepla

Po zadání nezávazné poptávky Vám zpracujeme nabídku téměř obratem. Pokud budeme potřebovat upřesnit zadání, budeme Vás kontaktovat. Výměnu vodoměrů a měřičů tepla realizujeme po celé ČR.

Maddeo CZ s.r.o. 
přesné vodoměry a měřiče tepla
online systém Maddeo
Jiráskova 899
516 01 Rychnov nad Kněžnou, CZ

Fakturační adresa (sídlo):
Maddeo CZ s.r.o. 
přesné vodoměry a měřiče tepla
Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8, CZ

IČO: 27505421, DIČ: CZ27505421

logo maddeo CZ

Jsme Vám k dispozici v pracovní době od 7:00 do 15:00 hod. Děkujeme

Volná pracovní místa, kariéra: Máte zájem pracovat u nás? Chcete se podílet na službách, které pomáhají majitelům bytů v bytových domech? Podívejte se na volná pracovní místa. Pokud nebude zrovna to Vaše volné, nevadí, stejně nám dejte vědět, pro úspešné máme vždy připravené místečko 🙂

Společnost Maddeo CZ s.r.o. pomáhá dětem. Děkujeme všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za přízeň. Díky naší společné obchodní spolupráci můžeme nabídnout pomoc dětem, které neměly tolik štěstí. 

Dotazy, poptávky

Jaroslava Hrubešová
Jaroslava Hrubešová
péče o zákazníky

zdarma 800 778 778 info@maddeo.cz

pevná linka 494 377 221


Servis, reklamace

Lenka Zavacká
Lenka Zavacká
servis a reklamace

734 448 817, servis@maddalena.cz

Potřebujete poradit?

Ztratili jste se? Nevíte co vybrat? Zeptejte se odborníka!
Odpovíme do 24 hodin
(pokud nebude víkend 🙂 )

Vedení společnosti Maddeo CZ s.r.o.

Ing. Radek Myšák
Ing. Radek Myšák
ředitel a jednatel společnosti

radek.mysak@maddalena.cz

Ing. Jan Kocourek
Ing. Jan Kocourek
zástupce ředitele

+420 604 878 383 kocourek@maddalena.cz

Cíl společnosti

Zajistit všem uživatelům bytů v bytových domech platby za vodu a teplo dle jejich skutečné spotřeby.
Důsledně dbáme na to, aby uživatelé bytů neplatili vodu a teplo za sousedy.

Jako první na trhu tohoto dosahujeme instalací systému Maddeo, který jako jediný používá pro měření vody přesné neovlivnitelné vodoměry a pro měření spotřeby tepla teplotní senzory.

Rozúčtování dle vyhlášky je tak provedeno dle skutečné spotřeby vody a tepla v bytech a prokazatelnost těchto hodnot je 100%.

Chcete informace k poptávkám, slevám, nabídkám, termínům montáže

Lukáš Kloz
Lukáš Kloz
obchodní ředitel, poradí Vám s výběrem

tel. 773 669 073 obchod@maddeo.cz

Jaroslava Hrubešová
Jaroslava Hrubešová
asistentka ředitele společnosti, plánuje montáže

tel. 734 448 819 asistentka@maddeo.cz

Vlaďka Jakubcová
Vlaďka Jakubcová
obchodní referentka, nabídky, poradí Vám s výběrem

tel. 734 448 899 referentka@maddeo.cz


Termín expedice, servis a další Vám s radostí vyřeší tito lidé 🙂

Jan Kout
Jan Kout
obchodní konzultant, poradí Vám s výběrem

tel. 734 448 855 konzultant@maddeo.cz

Dana Šmídová
Dana Šmídová
expedice, prodej

tel. 773 669 074 expedice@maddalena.cz

Anna Nastoupilová
Anna Nastoupilová
asistentka

tel. 734 448 816 poptavky@maddalena.cz

Lenka Zavacká
Lenka Zavacká
marketing, web, servis

tel. 734 448 817 marketing@maddalena.cz

Jak to všechno vzniklo

Vznik společnosti se datuje k roku 2006, kdy hlavním zaměřením byl prodej měřící technicky pro bytová družstva, montážní firmy a teplárenské společnosti včetně servisu a prodeje dalšího sortimentu. Za vznikem společnosti v té době stály 8-leté zkušenosti jednoho ze zakladatelů společnosti, Ing. Radka Myšáka. Podnikání s technickým myšlením a pomocí zkušeného týmu se začalo rozbíhat a díky vystudovanému oboru Hydraulické stroje a zařízení Viktora Kaplana na univerzitě v Brně a poznáním reality měřením vody a tepla v bytových domech se zjistilo, že je zde stále co vylepšovat z hlediska přesnosti měření u vodoměrů a prokazatelnosti hodnot, které slouží pro rozúčtování spotřebovaného množství vody nebo tepla.

V roce 2011 se mění název společnosti na Maddalena CZ s.r.o. a hlavními produkty se stal sortiment této značky. Podařilo se nám získat silné postavení na českém trhu a vydobít místo lídra v oblasti přesných neovlivnitelných vodoměrů. Zároveň pro zobrazování hodnot a přehled nad měřidly jsem začali využívat náš online systém Maddeo. Tato strategie se ukázala být velmi žádanou pro bytové domy, správce a SVJ.

V roce 2017 rozšiřujeme sortiment o další významné evropské značky, které vynikají svými významnými parametry a překonávají zažité standardy. S touto změnou se mění i název společnosti na Maddeo CZ s.r.o. Díky tomuto rozšíření sortimentu umíme našim obchodním partnerům splnit prakticky jakýkoliv požadavek na měření s cílem dosáhnout požadovaný výsledek. Působnost v bytových domech se neustále prohlubuje díky strategickým partnerům a oblastním zastoupením. Neustále hledáme nové technolgie a způsoby jak našim klientům splnit jejich požadavek na přesné a neovlivnitelné měření, které je nutným požadavkem pro spravedlivé rozúčtování.

Ing. Radek Myšák
majitel společnosti

Cílem společnosti Maddeo CZ s.r.o.: 

Zajistit všem uživatelům bytů v bytových domech platby za vodu a teplo dle jejich skutečné spotřeby.
Důsledně dbáme na to, aby uživatelé bytů neplatili vodu a teplo za sousedy.
Jako první na trhu tohoto dosahujeme instalací systému Maddeo, kterýpoužívá pro měření vody přesné neovlivnitelné vodoměra pro měření spotřeby tepla teplotní senzory.
Rozúčtování dle vyhlášky je tak provedeno dle skutečné spotřeby vody a tepla v bytech a prokazatelnost těchto hodnot je 100%.

Montujeme pro Vás přesné vodoměry a měřiče tepla

Zabýváme se instalací vodoměrů a měřičů tepla po celé ČR. Náš tým má zkušenosti se službami pro bytové domy už 18 let. Máme vyškolené vlastní montážní čety, které osazují značková kvalitní měřidla (vodoměry, měřiče tepla)  a další komponenty. Klademe vysoký důraz na kvalitu používaných výrobků (vodoměrů, ale i měřičů tepla).

Jako první na trhu začali osazovat přesné neovlivnitelné vodoměry a zároveň přinesli do bytových domů a SVJ nový termín, a to slovní spojení "neovlivnitelné vodoměry".

Hlavní otázkou bylo a stále je: Proč by se měli majitelé bytů smířit s rozdílem v řádech desítek procent u vodoměrů, a tím platit za někoho jiného? Díky klasickým vodoměrům je běžně v rozmezí 15% až 40%. Když jsou to měřidla, vodoměry mající určitou toleranci, která ale není v desítkách procent.

Představte si, že přijedete k pumpě a do Vašeho auta tankujete benzín. Ze stojanu víte, že máte zaplatit 1000 Kč. Přijdete k pokladně, vytahujete peněženku a paní za pultem se na Vás usměje a řekne: " Takže pán to má za 1200 Kč". A když se zeptáte jak to? Paní Vám s klidem odpoví : " To víte, máme tady rozdíl 20%, ten je normální, mají ho všude :-).... tak takhle to máte všichni se spotřebou vody v bytových domech. Líbí se Vám to?... Je jen na Vás, jestli to chcete změnit! Vy platíte za vodu, ne Váš správce.

Parametry "přesnost měření, neovlivnitelnost vodoměrů, kvalita, spolehlivost u vodoměrů, ..." májí vliv na přerozdělení spotřeby vody a tepla, a tím pádem ovlivňují rozúčtování a poté přímo i obsah peněženky. Hlavní naší motivací je spravedlivé přerozdělení spotřeby vody a tepla.


Aktuální vydání "Rádce pro SVJ" na Váš e-mail.